top of page

Огляд туру в Буковель

Огляд туру Буковель


👉 Даний пост присвячений відповідям на постійні питання що до туру в Буковель 🏔.


🧐 Чому в Буковель а не в Драгобрат?

Останні 3 роки ми відкриваємо сезон в Буковелі тому що цей курорт на першому місці в всіті по засніженню трас. Всього 3 дні морозу потрібно Буці щоб ми з Вами могли кататись, а оскільки матінка природа останні роки майже не вкриває схили до нового року - Буковель став надійнішим 🧱 для нас з Вами. Також на початку сезону його здебільшого прості траси дозволяють якісно розім’ятись на початку сезону.


🚉 Яким транспортом Ви везете?

Їдемо потягом, цього року замовили купе, але в плацкарті було веселіше :)


Де будемо жити? 🏨

Розміщуємось в готелі ЗАХІД, це готель котеджного типу, кожен номер має 2 кімнати, двумісну кровать в одній, та м’який кутов іншій. Ми можемо розміщувати як по 2 осои так по 3 і по 4, чим більше осіб тим менша вартість туру. Також в номерах є телевізор, холодильник, чайник. Приємна штука те, що в коридорчику та санвузлі присутні теплі поли, дуже зручно залишати сушитись спорядження просто в коридорі а після душу ніжкам тепло.


🍱 Скільки коштує харчування?

У нас включені сніданки, на вибір 3 варіанти. В обід перекуси на горі (ціни від нормальних до непристойних, чим вище на горі - тим дорожче), а вечеряти можна в корчмі на території нашого готелю, дуже смачно та не дорого !


😀Щоб не робити лонгріду дамо спойлер :) Наступний пост міститиме ⛷ інформацію на рахунок прокату, 🏂 розваг та вечірок.

Якщо в тебе є свої питання, пиши в коментарях і ми з @bez_mezh_ @radugaua надамо інфу.
8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page