top of page

Огляд гірськолижного курорту Гудаурі (Грузія)

Гудаурі - найулюбленіший курорт PROSTARTRAVEL і цьому є логічне пояснення :)


 

Ціна якість. Щоб покататись на лижах або сноуборді в високогір'ї потрібно розуміти про бюджет цього заходу, але порівнюючи Грузію з Австрією, Францією, Швейцарією, Індією та іншими відомими курортами, перше на що ти звертаєш увагу - це авіапереліт. Долетіти в Тбілісі можна від 160$ і це є першою, перевагою, а якщо замислитись, то за цією ж ціною ви доїдете до Івано-Франківська з Києва (направляючись до Буковелю) в зручних умовах АЛЕ !, 2.5 години літаком і мінімум 9 годин в потязі не зрівняти за рівнем комфорту.Від аеропорту за 2.5 години (аналогічно Франківськ - Буковель) ви їдете до курорту, але якщо Ваша подорож припадає на день, гостинні подорожі.

Грузинські водії покажуть Вам вдосталь мальовничий куточків Грузинської військової дороги, сказати більше ця дорога - це в принципі дуже мальовничий час
Гостинність Грузинів та КУХНЯ! Якщо Ви не куштували справжні грузинські страви - вважайте що ви пів життя нічого не їли, особливо любителі м'яса та гострої кухні яку запиватимете неповторним вином про яке можна написати окремий пост :) Ціни настільки приємні, що Ваш гаманець зовсім не відчує цих витрат. Гарно пообідати в одному з кількох тисяч ресторанів Грузії вартуватиме Вам близько 200-300 грн з вином, котрим до речі часто просто пригощають, а якщо Ви потрапили за стіл з місцевими мешканцями - Ви гість і спроба оплатити рахунком може закінчитися лайкою. Страви дуже смачні, порції непристойно великі тож будьте готові йти до тренажерної зали скидати вагу після подорожі.